TEST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TEST FORUM

You are not connected. Please login or register

Ispričaj nam svoj najveći blam

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ispričaj nam svoj najveći blam Empty Ispričaj nam svoj najveći blam Wed May 26, 2010 11:52 pm

Administrator

Administrator
Administrator
Administrator

Ispričaj nam neku svoju priču, neki svoj blam?!

https://sahdtestforum.forumotion.com

2Ispričaj nam svoj najveći blam Empty Re: Ispričaj nam svoj najveći blam Sun May 30, 2010 10:34 am

MilicaPG

MilicaPG

Ux ima ih dosta..Pa neka bude ovaj od sinoć..Bila sam u mini suknjici i počeo je vjetar da duva..a suknjica hvala Bogu lećela na sve strane..xD

3Ispričaj nam svoj najveći blam Empty Re: Ispričaj nam svoj najveći blam Fri Jun 04, 2010 1:36 pm

Candy

Candy

xD lol

Ovako, ovo je malo duza prica, ali da skratim, inace i nije neki blam, ali sam se toga prvo setila xDD

Mi bli na casu geografije, i sada nas nastavnica terala [koja je inace plavusa] da racunamo neku gustinu naseljenosti za vojvodinu valjda, a to ima nesto da se racuna, deli nem pojma xD
i sada moja drugarica iz klupe pocela da se nesto pametuje, kao ona je resila bla bla, ja joj kazem sto sam glasnije mogla 'joj cuti ti tu, ti si glupava kao neka plavusa!!!' xD [iz zezanja naravno] a nastavnica me jeee tako pogledalaa..... xD sreca sto mi je ocena vec bila zakljucena.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum