TEST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TEST FORUM

You are not connected. Please login or register

Ljubavne SMS poruke

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ljubavne SMS poruke Empty Ljubavne SMS poruke Fri May 28, 2010 9:55 pm

Administrator

Administrator
Administrator
Administrator

Evo mi stavljamo za početak par porukica, a vi nastavite!!!Molimo bez komentara!

• Moje srce je bilo pijano od ljubavi, volelo, kajalo se, bolelo... Davalo i uzimalo... Ostavljalo i bilo ostavljeno... Ali nikad nije bilo ovoliko zaljubljeno!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Ako je Bog jedino biće koje ne mora biti prisutno da bi mu se verovalo, ti si jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi ga čovek voleo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Crvena ruža tiho vene, da li još uvek misliš na mene? Ja tebe nikada zaboraviti neću, dok mi smrtnu ne upale sveću i dok sveča polako gori, još će moje srce da te VOLI !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Daj mi tvoju ruku i zažmiri. Čuješ li kako moje srce kuca? Razumiješ li što kaže? Priča o mojoj ljubavi prema tebi!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Jedino ti znaš što mi treba, tvoj topli osmjeh i ljubavi do neba. Jedino ti možeš to da mi daš, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAŠ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Svitanja bez tebe puna su praznine, kad oblaci pišu tvoje ime, a u kasnu noć kad grad utone u san, ja ću samo zbog tebe čekati novi dan !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Mesec u tami gledam noćima, osjećam da i tebi isti mjesec sija u očima, i dok ga gledam u mislima se molim, da me voliš kao što ja tebe volim !

https://sahdtestforum.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum